Akceptuję

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

facebook +48 535 097 014
Return to Previous Page

Waterline Cleaner 1L i 5L - środek do czyszczenia lini wodnej

More Views

  •  product thumbnail
  •  product thumbnail

Waterline Cleaner 1L i 5L - środek do czyszczenia lini wodnej

Zapytaj o produkt
75,00 zł

Kod produktu: NN12010K

Producent: Nauta Nova

Wysyłka: 24h!

Dostępność: W magazynie

* wymagane pola

75,00 zł

Szczegóły

Waterline Cleaner - środek do czyszczenia lini wodnej

! Szybko i efektywnie usuwa zażółcenia, zielone osady oraz osady z kamienia czy soli !

Preparat specjalnie opracowany do usuwania zanieczyszczeń z linii wodnej, dna jachtu z muszli i glonów oraz żółtych przebarwień z żelkotu (żółta fala). Jest rozpuszczalny w wodzie i ulega biodegradacji.

Dostępne pojemności: 1L i 5L

Zastosowanie: Waterline Cleaner został specjalnie opracowany pod kątem usuwania specyficznych zanieczyszczeń na linii wodnej jachtu. Dozowanie: Przeciętny stopień zabrudzenia — 1 część preparatu Waterline Cleaner na 10 części wody. Wysoki stopień zabrudzenia — 1 część preparatu Waterline Cleaner na 1 część wody.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze powyżej zera stopni Celsjusza. Powoduje oparzenia. Przechowywać w zamknięciu i w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli dojdzie do kontaktu z oczami niezwłocznie przemyć je dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Należy nosić odpowiednią odzież ochronną, rękawice oraz zabezpieczyć oczy/twarz. W przypadku zatrucia lub złego samopoczucia należy niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza - pokazać etykietę, jeśli to możliwe. Stosować tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Nie wdychać oparów. Poniżej 5 % niejonowych powierzchniowo czynnych środków, poniżej 5 % kationowych powierzchniowo czynnych środków.

 


Informacje dodatkowe

Rabat producenta Nie