Akceptuję

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

facebook +48 535 097 014
Jachting
Return to Previous Page

Naczynia na jacht

Ustaw kierunek malejący

Siatka Lista

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Siatka Lista

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
na stronę

Oferujemy naczynia na jacht. Nasz sklep znajduje się w Toruniu, ale prowadzimy także sprzedaż internetową. Produkty charakteryzują się przede wszystkim tym, że są dostosowane do specyficznych warunków panujących podczas rejsów. Są odporne na stłuczenia i nie ulegają takim uszkodzeniom mechanicznym jak np. odkształcenia czy odpryśnięcia. Inwestycja w nie to inwestycja we własny komfort podczas podróży, która przez lata będzie przynosiła wiele radości.

Co więcej, dzięki takim naczyniom spożywanie regularnych posiłków czy przekąsek na łodzi nabierze zupełnie nowego wymiaru. Stanie się rytuałem pełnym piękna, elegancji i luksusu. Wszystko to za sprawą wyselekcjonowanych produktów o wyjątkowych parametrach technicznych i bogatym wzornictwie, które świetnie i w nienachalny sposób komponuje się z marynistycznym stylem.

Jakie naczynia na jacht są dostępne w ofercie?

Znajdziesz w ofercie następujące rodzaje naczyń na jacht:

 •  - szklanki i kieliszki odporne na stłuczenia — proponujemy kolekcje w różnych stylach, byś mógł w pełni dopasować je do swojego jachtu;
 •  - naczynia z melaminy — ich najważniejszą właściwością jest to, że są wykonane z nietłukącego się materiału, przez co nie ulegną zniszczeniu np. podczas trudnych warunków atmosferycznych na wodzie. Pochodzą głównie od hiszpańskiej marki Marine Business®, która jest ceniona przez żeglarzy z całej Europy za jakość, funkcjonalność i niepowtarzalny design;
 •  - podkładki i obrusy oraz pojemniki na przyprawy;
 •  - akcesoria do wina i inne elementy kuchennego wyposażenia — w tym m.in. suszarki do naczyń, deski do krojenia, garnki, patelnie, pojemniki kuchenne i wiele innych.

Wszystkie te produkty są wykonane w taki sposób, abyś mógł komfortowo korzystać z nich w warunkach, które panują na jachcie, w kamperze. Poza tym są również wykończone w estetyczny sposób, przy użyciu materiałów odpornych na upływ czas i działanie warunków, panujących na łodziach — w tym głównie wilgoci. Zapraszamy do zakupów.