Akceptuję

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

facebook +48 535 097 014

Dostawa

 
Dostawy realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.  
Koszt przesyłki kurierskiej to 19 zł (z VAT).
Za pobraniem - dodatkowe 4 zł.
 
 DPD logo

Jeśli nie podano inaczej przy produkcie, towar wysyłamy w ciągu 24h. Przesyłka za pobraniem wysyłana jest natychmiast, natomiast przy przesyłkach z przelewem czekamy na zaksięgowanie wpłaty lub na potwierdzenie przelewu w pdf. Wysyłka odbywa się codziennie o godzinie 13:00 (dni robocze). Czas dostawy kurierem DPD to 1 dzień roboczy.

Jeśli zależy Państwu na czasie, można zadzwonić, dopytać, można przesłać do nas potwierdzenie przelewu w pdf dla przyspieszenia wysyłki. Lubimy stawać na wysokości zadania, niestraszne są dla nas sytuacje wyjątkowe, pomagamy i wychodzimy naprzeciw 'rzeczom niemożliwym'.. 

Paczki dostarczane są w godzinach od 8 do 17. Jeżeli w tych godzinach Państwo pracujecie, paczka może być wysłana do miejsca pracy! W adresie dostawy należy wtedy pamiętać o wpisaniu nazwy firmy, do której przesyłka ma być dostarczona.

 

UWAGI:

Prosimy o dokładne obejrzenie dostarczonej paczki w obecności Kuriera. W razie stwierdzenia uszkodzeń opakowania lub/i zawartości przesyłki, prosimy o sporządzenie i podpisanie w obecności Kuriera protokołu szkody, w którym będzie ujęta data i godzina doręczenia i opis uszkodzeń przesyłki. 

Zamówienia mogą być składane w sklepie internetowym lub drogą mailową
Zamówienia mailowe prosimy kierować na: decorablue.pl@gmail.com
Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego: 535 097 014
 
Przesyłki zagraniczne są ustalane indywidualnie. Prosimy o wcześniejszy kontakt.

 

DOSTAWA DO GODZ. 12:00 ORAZ W SOBOTĘ

Możliwa jest wysyłka paczki z doręczeniem do godziny 12:00 w tygodniu lub z doręczeniem na sobotę. W celu zorganizowania takiego doręczenia prosimy o kontakt ze sprzedawcą. Koszt dodatkowej usługi to 45,00 zł. 

 

ODBIÓR OSOBISTY

Po zgromadzeniu wszystkich zamówionych produktów Klient jest powiadamiany i produkty mogą zostać odebrane osobiście w naszym biurze przy ulicy Gałczyńskiego 45 w Toruniu od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:30.

Prosimy o wcześniejszy kontakt ze sprzedawcą celem potwierdzenia terminu odbioru. Zamówienie oczekuje na odbiór przez Klienta przez okres 3 tygodni.

 

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia realizowane były w ciągu 24h. Ze względu na unikalność większości oferowanych produktów często wymagają one czasu na sprowadzenie od producenta lub dystrybutora. Za cierpliwość i wyrozumiałość z góry dziękujemy!

Przy opisie każdego produktu podany jest czas wysyłki. Jest to szacunkowy czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili wysłania zamówionych towarów przez Sklep, nie uwzględnia on jednak dni wolnych od pracy oraz świąt.

Zamówienie na towary o różnym czasie wysyłki realizowane jest po skompletowaniu całości zamówionych produktów, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych.

Przyjęcie zamówienia do realizacji odbywa się w momencie wpływu przelewu na pełną kwotę zamówienia na konto bankowe Sklepu (dane do przelewu znajdziesz tutaj).

Termin otrzymania przesyłki przez Kupującego to czas realizacji wysyłki powiększony o przewidywany czas dostawy przesyłki przez kuriera.

W przypadku, gdy realizacja zamówienia z przyczyn niezależnych od Sklepu nie będzie możliwa w podanym terminie, Kupujący otrzyma stosowną informację oraz zostanie poproszony o podjęcie decyzji dotyczącej dalszego postępowania.

 

INNE

Sklep Decora Blue zastrzega sobie prawo ustalania terminów funkcjonowania biura w okresach świątecznych oraz długich weekendów. W takim przypadku kilka dni wcześniej na stronie głównej sklepu pojawi się informacja na temat dni, w których przesyłki nie będą wysyłane.