Akceptuję

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

facebook +48 535 097 014
Jachting
Return to Previous Page

Popielniczka zamykana żeglarska

Ustaw kierunek malejący

Siatka Lista

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Siatka Lista

na stronę

Popielniczka zamykana żeglarska to jeden z ważnych elementów wyposażenia jachtu, którego kapitan oraz pasażerowie są osobami palącymi. Element może być także idealnym pomysłem na prezent dla tych, którzy lubią wygodę i praktyczne rozwiązania, ułatwiające bezpieczne korzystanie z łodzi. Popielniczka jest dostosowana do warunków panujących na wodzie i chroni jacht przed zabrudzeniami wydobywającymi się ze standardowych popielnic podczas gwałtownych ruchów. Zabezpiecza też przed przepaleniami spowodowanymi przez przypadkowe opróżnienie pojemnika.

W ofercie znajdują się przede wszystkim produkty znanego i cenionego wśród żeglarzy producenta Marine Business®, który od lat dba o luksusowe i stylowe produkty dla właścicieli jachtów. Sprawdź także inne akcesoria, jak np. noże żeglarskie, które również stanowią doskonały prezent dla kapitana.

Co wyróżnia popielniczki dostępne w ofercie?

Popielniczki zamykane żeglarskie wyróżniają się:

  •  - wysokiej jakości materiałami — do ich produkcji użyto przede wszystkim stali nierdzewnej. Ta jest odporna na działanie wilgoci i nie niszczy się pod wpływem warunków panujących na łodzi. Wewnętrzny element jest dodatkowo obciążony, aby nie manewrował bez kontroli po pokładzie i nie tworzył dodatkowego zagrożenia. Z kolei zewnętrzna warstwa jest pokryta skayem, czyli sztuczną skórą;
  •  - sportowym lub eleganckim stylem — proponujemy kilka modeli w różnej kolorystyce i wzornictwie, więc możesz dobrać je do stylu Twojej łodzi;
  •  - antypoślizgową powierzchnią — ta umożliwia postawienie popielniczki właściwie na każdej powierzchni bez obaw o to, że ta wkrótce będzie manewrowała po pokładzie;
  •  - praktycznym zamykaniem — przesuwanie pokrywy ma intuicyjny charakter, dzięki czemu nie odbiera przyjemności płynącej z samego palenia.

Popielniczki żeglarskie to inwestycja na lata w komfort i estetyczne rozwiązania. Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie oraz zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat konkretnych produktów.