Akceptuję

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

facebook +48 535 097 014
Jachting
Return to Previous Page

Pokrowce na odbijacze

Pokrowce na odbijacze Fendress

Oferujemy wysokiej jakości pokrowce na odbijacze marki Fendress. W miarę upływu czasu bywa, że odbijacze blakną i tracą połysk, a tarcie elementów o burty niszczy powierzchnię kadłuba łodzi. Rozwiązania, które proponujemy, zapewniają nie tylko ochronę samych odbijaczy oraz kadłuba przed uszkodzeniami, ale także dodają wyjątkowego charakteru całej łódce. Cechują je nienaganny, elegancki design oraz forma dopasowana do budowy i jachtów.

Co jeszcze wyróżnia ochraniacze Fendress? Następujące zalety:

  •  - bogata kolorystyka — proponujemy aż 16 kolorów do wyboru,
  •  - możliwość umieszczenia haftu na pokrowcu — nazwa łodzi, logo, logotyp,
  •  - opatentowana metoda szycia pokrowców bez widocznych szwów,
  •  - dostępne dwie grubości pokrowców — możesz swobodnie dopasować je do wielkości odbijacza.

Ochraniacze na odbijacze Fendress pasują do wszystkich znanych marek odbijaczy pneumatycznych — do pobrania tabela rozmiarów, która pozwoli Ci upewnić się, czy na pewno spełnią swoją funkcję w konkretnym przypadku.

Jaki model ochraniacza na odbijacze wybrać?

Jeśli nie jesteś pewien, które rozwiązanie wybrać, nie obawiaj się. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci. Możesz także samodzielnie zmierzyć średnicę oraz długość elementów, wykonując następujące działania: zmierz obwód odbijacza i wylicz jego średnicę (Obw = π 2r lub Obw = π Ø) oraz długość (zmierz bez końcówek, bez tzw. pierścieni na linę). Możesz również poszukać na odbijaczu wytłoczonych cyfr/numerów, które często określają jego model (np. wytłoczone cyfry '2385' oznaczają '23 cm x 85 cm PolyForm').

Znając wymiary odbijacza, można dobrać odpowiedni rozmiar pokrowca ze wspomnianej tabeli rozmiarów. Jeżeli w trakcie wyboru produktu będziesz miał jakieś wątpliwości, skontaktuj się z nami, a pomożemy je rozwiać i dokonać wyboru najlepszego dla Ciebie oraz Twojej łodzi.

Odbijacze

 

.

Ustaw kierunek malejący

Siatka Lista

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Siatka Lista

na stronę