Akceptuję

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

facebook +48 535 097 014
Return to Previous Page

Teakclean 1L i 5L - środek do czyszczenia drewna tekowego

More Views

  •  product thumbnail
  •  product thumbnail

Teakclean 1L i 5L - środek do czyszczenia drewna tekowego

Zapytaj o produkt
69,00 zł

Kod produktu: NN12008K

Producent: Nauta Nova

Wysyłka: produkt chwilowo niedostępny

Dostępność: Brak w magazynie

Szczegóły

Teakclean - środek do czyszczenia drewna tekowego

! Szybko i efektywnie czyści pokłady z drewna tekowego !

Preparat czyszczący do drewna tekowego. Szybko i skutecznie usuwa brud, odświeża i przywraca drewnianym powierzchniom naturalny kolor. Nie zostawia żadnych śladów i pozostałości (w przeciwieństwie do produktów kwasowych) – nie uszkadza złączy uszczelniających. Jest rozpuszczalny w wodzie, ulega biodegradacji.

Środek stosować razem z gąbkami do teku firmy Deckmate:
- miękkie gąbki (białe) - do zabrudzeń pokładu łodzi, z wyjątkiem powierzchni lakierowanych
- średnio twarde gąbki (niebieskie) - polecamy do drewna tekowego! a także do czyszczenia kadłuba

Dostępne pojemności: 1L i 5L

Zastosowanie: Teakclean przywraca kolor i nie pozostawia żadnego osadu (w przeciwieństwie do produktów na bazie kwasów). Dzięki temu nie uszkadza uszczelnienia pokładu. Czyszczoną powierzchnię należy najpierw dokładnie zmoczyć wodą. Następnie wyszorować pokład za pomocą odpowiedniej szczotki lub miotły prostopadle do słojów drewna. Obficie spłukać wodą. Dozowanie: Przeciętny stopień zabrudzenia - 1 część preparatu Teakclean na 20 części wody. Wysoki stopień zabrudzenia - 1 część preparatu Teakclean na 10 części wody.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze powyżej zera stopni Celsjusza. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli dojdzie do kontaktu z oczami niezwłocznie przemyć je dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. W razie połknięcia niezwłocznie skontaktować się z lekarzem - pokazać opakowanie lub etykietę. Stosować tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Nie wdychać oparów. Ostrzeżenie: Preparatu nie stosować do czyszczenia powierzchni szklanych lub luster, gdyż może dojść do wytrawiania. Poniżej 5 % kwasu EDTA i jego soli, poniżej 5 % niejonowych powierzchniowo czynnych środków.

 


Informacje dodatkowe

Rabat producenta Nie