Akceptuję

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

facebook +48 535 097 014
Return to Previous Page

Saniclean 750ml - środek do czyszczenia sanitariatów

Saniclean 750ml - środek do czyszczenia sanitariatów

Zapytaj o produkt
59,00 zł

Kod produktu: NN12018

Producent: Nauta Nova

Wysyłka: 24h!

Dostępność: W magazynie

LUB

Szczegóły

Saniclean 750ml - środek do czyszczenia sanitariatów

Saniclean jest środkiem bardzo skoncentrowanym, przeznaczonym do czyszczenia urządzeń sanitarnych na jachcie. Preparat usuwa kamień i tłuszcz oraz pozostawia przyjemny zapach. 

Dostępna pojemność: 750ml - butelka

Zastosowanie: Do czyszczenia całej kanalizacji na jachcie, do wszystkich urządzeń sanitarnych, dodaj szklankę preparatu Saniclean do wiadra z letnią wodą. W celu usunięcia kamienia na czyszczonej powierzchni rozprowadzić nierozcieńczony Saniclean, wytrzeć gąbką lub szmatką, a następnie spłukać wodą.

Dozowanie: Przeciętny stopień zabrudzenia - jeden kubek na 10 litrów letniej wody. Wysoki stopień zabrudzenia - jeden kubek na 5 litrów letniej wody.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze powyżej zera. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W razie połknięcia niezwłocznie skontaktować się z lekarzem — pokazać opakowanie lub etykietę. Poniżej 5 % niejonowych powierzchniowo czynnych środków, poniżej 5 % kationowych powierzchniowo czynnych środków, substancje zapachowe.

 

Informacje dodatkowe

Rabat producenta Nie