Akceptuję

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

facebook +48 535 097 014
Return to Previous Page

Multi Cleaner 500ml i 5L - uniwersalny środek do czyszczenia pokładu i powierzchni pod pokładem

More Views

  •  product thumbnail
  •  product thumbnail

Multi Cleaner 500ml i 5L - uniwersalny środek do czyszczenia pokładu i powierzchni pod pokładem

Zapytaj o produkt
55,00 zł

Kod produktu: NN12014K

Producent: Nauta Nova

Wysyłka: produkt chwilowo niedostępny

Dostępność: Brak w magazynie

Szczegóły

Multi Cleaner - uniwersalny środek do czyszczenia pokładu i powierzchni pod pokładem

! Uniwersalny środek czyszczący !

Silny, uniwersalny środek do czyszczenia wszelkich powierzchni na jachcie: pokładu, elementów lakierowanych, elementów drewnianych, kuchni, mebli, podłóg, itp.  Nie pozostawia smug. Bez wysiłku można usunąć wszelkie zabrudzenia.

Dostępne pojemności: 500ml i 5L

Zastosowanie: Po prostu należy rozpylić Multi Cleaner na powierzchnię i wytrzeć wilgotną ściereczką. W przypadku mycia podłóg itp.: należy rozmieszać jeden kubek preparatu Multi Cleaner w ok. 10 litrach wody i umyć powierzchnię przy użyciu mopa. Multi Cleaner należy stosować w ograniczonej ilości. Po umyciu należy wytrzeć podłogę ręcznikiem lub suchą szmatką.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze powyżej zera stopni Celsjusza. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Stosować tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Nie wdychać oparów. Działa drażniąco na oczy. Jeśli dojdzie do kontaktu z oczami niezwłocznie przemyć je dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Poniżej 5 % kwasu EDTA i jego soli, 5 % lub więcej, ale mniej niż 15 % niejonowych powierzchniowo czynnych środków, substancje zapachowe.


Informacje dodatkowe

Rabat producenta Nie