Akceptuję

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

facebook +48 535 097 014
Return to Previous Page

Hull Cleaner 1L - środek do czyszczenia podwodnej części kadłuba

Hull Cleaner 1L - środek do czyszczenia podwodnej części kadłuba

Zapytaj o produkt
89,00 zł

Kod produktu: NN12024

Producent: Nauta Nova

Wysyłka: produkt niedostępny

Dostępność: Brak w magazynie

Szczegóły

Hull Cleaner - środek do czyszczenia kadłuba

! Efektywnie czyści nawet najbardziej zabrudzoną podwodną część kadłuba !

Specjalnie opracowany silny kwasowy środek do czyszczenia podwodnej części kadłuba statku – do stosowania na powierzchniach z poliestru, stali, lakierowanego drewna. Należy uważać w przypadku stosowania na metalach nieżelaznych, takich jak aluminium, miedź, a także materiałach galwanizowanych.

Dostępna pojemność: 1L

Stosowanie: Hullcleaner należy nakładać za pomocą kwasoodpornej szczotki. Po naniesieniu środka, należy zostawić go na powierzchni na jakiś czas, a następnie spłukać dużą ilością wody.

Dozowanie: Normalne zabrudzenie: 1 część środka Hullcleaner na 1 część wody; w przypadku mocnego zabrudzenia: używać Hullcleaner bez rozcieńczania.

Środki ostrożności: Nosić gumowe rękawice i okulary ochronne zakrywające oczy. Uwaga na ubranie. Nie wdychać pyłu/ dymu/ gazu/ oparów/ pary/ rozpylonej cieczy. Używać wyłącznie na zewnątrz albo w dobrze wietrzonym pomieszczeniu. Powoduje poważne oparzenia i urazy oczu. Może wywołać podrażnienia dróg oddechowych. W przypadku konieczności kontaktu z lekarzem, należy mieć przy sobie opakowanie albo etykietę. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem przeczytać etykietę. Po połknięciu: spłukać usta - NIE wywoływać wymiotów. W razie kontaktu ze skórą: umyć dużą ilością wody z mydłem. W razie kontaktu z oczami: ostrożnie przemywać wodą przez kilka minut; w miarę możliwości zdjąć soczewki kontaktowe; cały czas przemywać. Niezwłocznie skontaktować się z CENTRUM LECZENIA ZATRUĆ albo z lekarzem. Wyprać zabrudzone ubranie przed ponownym użyciem. Przechowywać w chłodnym miejscu. Przechowywać w zamkniętym opakowaniu. Produkt zawiera: kwas chlorowodorowy.

 

Informacje dodatkowe

Rabat producenta Nie