Akceptuję

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

facebook +48 535 097 014
Return to Previous Page

Boat Wash & Shine 1L i 5L - szampon do mycia pokładu

More Views

  •  product thumbnail
  •  product thumbnail

Boat Wash & Shine 1L i 5L - szampon do mycia pokładu

Zapytaj o produkt
79,00 zł

Kod produktu: NN12006K

Producent: Nauta Nova

Wysyłka: produkt chwilowo niedostępny

Dostępność: Brak w magazynie

Szczegóły

Boat Wash & Shine - szampon do mycia pokładu

! Idealny do codziennego mycia pokładu. Preparat doskonałe czyści i silnie nabłyszcza !

Szampon z woskiem do mycia i nabłyszczania wszelkich powierzchni jachtu. Wysoce wydajny preparat - czyści i nadaje połysk mytym płaszczyznom. Można stosować do żelkotu i powierzchni lakierowanych. Do codziennego użytku.

Do szamponu polecamy szczotki jachtowe firmy Deckmate:
- miękka uniwersalna szczotka (szara) - do wszelkich powierzchni; czyści i nie rysuje
- średnio twarda szczotka (pomarańczowa) - do pokładów antypoślizgowych i pokładów z drewna tekowego; doskonale czyści, ale jeszcze nie rysuje

Dostępne pojemności: 1L i 5L

Zastosowanie: Przeznaczony do powierzchni żelkotowych i lakierowanych. Nie uszkadza powierzchni z tworzyw sztucznych. Wstrząsnąć energicznie przed użyciem. Niewielką ilość szamponu Boatwash & Shine rozpuścić w letniej wodzie, a następnie uzyskanym preparatem umyć jacht. Dokładnie spłukać i wytrzeć do sucha ścierką/suchym mopem (np. z irchy). Następnie przy użyciu miękkiej, suchej szmatki polerować do uzyskania wysokiego połysku.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze powyżej zera stopni Celsjusza. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W razie połknięcia niezwłocznie skontaktować się z lekarzem — pokazać opakowanie lub etykietę. Limonen. Poniżej 5% niejonowych powierzchniowo czynnych środków, 5% lub więcej, ale mniej niż 15% anionowych powierzchniowo czynnych środków, substancje zapachowe.


Informacje dodatkowe

Rabat producenta Nie