Akceptuję

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

facebook +48 535 097 014
Return to Previous Page

Bilge Cleaner 1L i 5L - środek do usuwania oleju i smarów z zęzy

More Views

  •  product thumbnail
  •  product thumbnail

Bilge Cleaner 1L i 5L - środek do usuwania oleju i smarów z zęzy

Zapytaj o produkt
69,00 zł

Kod produktu: NN12012K

Producent: Nauta Nova

Wysyłka: 24h!

Dostępność: W magazynie

* wymagane pola

69,00 zł

Szczegóły

Bilge Cleaner - środek do usuwania oleju i smarów z zęzy

! Efektywnie usuwa resztki oleju i smaru !

Specjalnie opracowany preparat do usuwania oleju, smarów oraz nieczystości z zęzy. Powoduje krzepnięcie brudów, przez co łatwo je usunąć. Może być również stosowany do czyszczenia maszyn, części silnika, plandek, do usuwania oleju napędowego i innych ciężkich zanieczyszczeń na łodzi.

Dostępne pojemności: 1L i 5L

Zastosowanie: Nadaje się do wszystkich rodzajów zęz. Bilge Cleaner może być również używany do czyszczenia maszynowni, części silnika, pokryw oraz w celu usunięcia oleju napędowego i innych rodzajów zanieczyszczeń z jachtu. Dozowanie: Przeciętny stopień zabrudzenia — 1 litr preparatu na 5 litrów wody. Wysoki stopień zabrudzenia - nie rozcieńczać.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze powyżej zera stopni Celsjusza. Działa drażniąco na oczy. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli dojdzie do kontaktu z oczami niezwłocznie przemyć je dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Stosować tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Nie wdychać oparów. Ostrzeżenie: Nie odprowadzać resztek preparatu Bilge Cleaner do kanalizacji i wód otwartych. Bilge Cleaner należy utylizować w składowiskach odpadów niebezpiecznych. Poniżej 5 % kwasu EDTA i jego soli, poniżej 5 % niejonowych powierzchniowo czynnych środków.

Informacje dodatkowe

Rabat producenta Nie