Akceptuję

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

facebook +48 535 097 014
Return to Previous Page

Polyester Foamclean 400ml - pianka czyszcząca do powierzchni poliestrowych

Polyester Foamclean 400ml - pianka czyszcząca do powierzchni poliestrowych

Zapytaj o produkt
59,00 zł

Kod produktu: NN12020

Producent: Nauta Nova

Wysyłka: produkt chwilowo niedostępny

Dostępność: Brak w magazynie

Szczegóły

Polyester Foamclean 400ml - pianka czyszcząca do powierzchni poliestrowych

Wysokiej jakości, uniwersalna pianka czyszcząca do wszelkich elementów i powierzchni poliestrowych – m.in. do płytek ściennych, ceramiki sanitarnej, desek surfingowych, szafek kuchennych oraz wszelkich przedmiotów z tworzywa sztucznego (leżaki, meble, drzwi). Ma przyjemny, delikatny zapach. Prosty w użyciu.

Dostępna pojemność: 400ml - spray

Zastosowanie: Wstrząsnąć przed użyciem. Spryskać powierzchnię i odczekać aż środek zacznie działać. Brud usunąć czystą szmatką.

Przechowywanie: Aerozol przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać z dala od źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Nie wdychać oparów. Jeśli dojdzie do kontaktu z oczami, należy niezwłocznie przemyć je dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Odpadów nie wylewać do kanalizacji. Zużyty produkt i opakowanie dostarczyć na składowisko odpadów. W razie połknięcia niezwłocznie skontaktować się z lekarzem — pokazać opakowanie lub etykietę. Stosować tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Pojemnik pod ciśnieniem. Chronić przed światłem słonecznym i nie wystawiać na temperaturę powyżej 50° C. Produktu nie dziurawić i nie wrzucać do ognia. Nie rozpylać w kierunku ognia lub rozgrzanych materiałów. Produkt zawiera: 5 - 15% węglowodorów alifatycznych.

OSTRZEŻENIE – Produkt skrajnie łatwopalny.

 

 

Informacje dodatkowe

Rabat producenta Nie