Akceptuję

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

facebook +48 535 097 014
Return to Previous Page

NN04 Polish Superfine 750ml - delikatny środek do polerowania

NN04 Polish Superfine 750ml - delikatny środek do polerowania

Zapytaj o produkt
135,00 zł

Kod produktu: NN12004

Producent: Nauta Nova

Wysyłka: 24h!

Dostępność: W magazynie

LUB

Szczegóły

NN04 Polish Superfine - delikatny środek do polerowania

Bardzo delikatny środek do polerowania powierzchni z żelkotu oraz lakierowanych. Świetnie czyści i nabłyszcza. Chroni przed czynnikami atmosferycznymi, zmniejsza przyczepność brudu i nadaje powierzchni połysk. Idealny do pielęgnacji nowych jachtów. Nie rysuje tworzywa sztucznego.

Dostępna pojemność: 750ml

Zastosowanie: Nadaje się zarówno do powierzchni lakierowanych, jak i żelkotowych. Wstrząsnąć energicznie przed użyciem. Powierzchnia powinna być czysta i sucha. Wilgotną ściereczką rozprowadzić cienką, równą warstwę preparatu na powierzchni i pozostawić do wyschnięcia. Następnie przy użyciu miękkiej, suchej szmatki polerować do uzyskania wysokiego połysku.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze powyżej zera stopni Celsjusza. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W razie połknięcia niezwłocznie skontaktować się z lekarzem — pokazać opakowanie lub etykietę. Linalol. Poniżej 5 % niejonowych powierzchniowo czynnych środków, substancje zapachowe.

 

Informacje dodatkowe

Rabat producenta Nie