Akceptuję

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

facebook +48 535 097 014
Return to Previous Page

NN01 Pro Boat Clean 750ml i 5L - silny preparat do czyszczenia

More Views

  •  product thumbnail
  •  product thumbnail

NN01 Pro Boat Clean 750ml i 5L - silny preparat do czyszczenia

Zapytaj o produkt
59,00 zł

Kod produktu: NN12000K

Producent: Nauta Nova

Wysyłka: produkt niedostępny

Dostępność: Brak w magazynie

Szczegóły

NN01 Pro Boat Clean - silny preparat do czyszczenia

Bardzo silny środek czyszczący do wszelkich powierzchni na łodzi. Rozpuszczalny w wodzie, ulega biodegradacji, szybko i skutecznie usuwa olej (również hydrauliczny), tłuszcz, sadzę, nikotynę, zacieki i ciemne smugi spowodowane np. przez deszcz. Polecany do czyszczenia powierzchni laminowanych i lakierowanych, pontonów, błotników, plandek, listew odbojowych, masztów i innych aluminiowych części jachtów. 

Idealny środek czyszczący większe zabrudzenia przed i po sezonie.

Polecamy szczotki jachtowe firmy Deckmate:
- miękka uniwersalna szczotka (szara) - do wszelkich powierzchni; czyści, ale nie rysuje
- średnio twarda szczotka (pomarańczowa) - do pokładów antypoślizgowych i pokładów z drewna tekowego

Dostępne pojemności: 750ml i 5L

Zastosowanie: Pro Boatclean można stosować jako uniwersalny środek czyszczący do odnowy i konserwacji powlekanych i niepowlekanych powierzchni. Pro Boatclean można rozcieńczać w zimniej i ciepłej wodzie. Po użyciu należy zawsze spłukać powierzchnię wodą. Ostrzeżenie: Nie stosować preparatu do czyszczenia powierzchni szklanych lub luster, gdyż może dojść do wytrawiania.

Dozowanie: Przeciętny stopień zabrudzenia: 1 litr Pro Boatclean na 10 litrów wody. Wysoki stopień zabrudzenia: 1 litr Pro Boatclean na 5 litrów wody.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze powyżej zera stopni Celsjusza. UWAGA: Działa drażniąco na oczy. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli dojdzie do kontaktu z oczami, niezwłocznie przemyć je dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. W razie połknięcia, niezwłocznie skontaktować się z lekarzem — pokazać opakowanie lub etykietę. Stosować tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Nie wdychać oparów. Poniżej 5 % kwasu EDTA i jego soli, poniżej 5 % niejonowych powierzchniowo czynnych środków, substancje zapachowe.

Informacje dodatkowe

Rabat producenta Nie