Akceptuję

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

facebook +48 535 097 014
Return to Previous Page

Leather/textile Protector 400ml - preparat impregnujący do tkanin

Leather/textile Protector 400ml - preparat impregnujący do tkanin

Zapytaj o produkt
79,00 zł

Kod produktu: NN12021

Producent: Nauta Nova

Wysyłka: produkt niedostępny

Dostępność: Brak w magazynie

Szczegóły

Leather/textile Protector 400ml - preparat impregnujący do tkanin

Preparat impregnujący w sprayu. Służy do zabezpieczania przed wilgocią i pleśnią wyrobów ze skóry oraz wszelkich materiałów włókienniczych naturalnych i syntetycznych. Dzięki unikalnej formule tworzy niewidoczną warstwę ochronną, która jest wodoodporna i oddychająca. Chroni przed wilgocią i zmniejsza przyczepność brudu. Można stosować między innymi do tapicerki, odzieży, butów, namiotów czy mebli.

Dostępna pojemność: 400ml - spray

Zastosowanie: Temperatura stosowania 15-25°C. Wstrząsnąć przed użyciem. Powierzchnia powinna być czysta i sucha. Spray impregnacyjny należy rozpylać stosując kilka cienkich warstw, w odstępach czasowych na suszenie od 5 do 10 minut. OSTRZEŻENIE – Produkt skrajnie łatwopalny. Działa drażniąco na skórę. Działa szkodliwie na organizmy wodne, w perspektywie długoterminowej może powodować niekorzystne zmiany w środowisku wodnym. Opary mogą wywoływać uczucie senności i zawroty głowy.

Przechowywanie: Aerozol należy przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać z dala od źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Nie wdychać oparów. Jeśli dojdzie do kontaktu z oczami niezwłocznie przemyć je dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Odpadów nie wylewać do kanalizacji. Zużyty produkt i opakowanie należy dostarczyć na składowisko odpadów. W razie połknięcia niezwłocznie skontaktować się z lekarzem — pokazać opakowanie lub etykietę. Stosować tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Pojemnik pod ciśnieniem. Chronić przed światłem słonecznym i nie wystawiać na temperaturę powyżej 50° C. Produktu nie dziurawić i nie wrzucać do ognia. Nie rozpylać w kierunku ognia lub rozgrzanych materiałów.

Informacje dodatkowe

Rabat producenta Nie