Akceptuję

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

facebook +48 535 097 014
Jachting
Return to Previous Page

Stainless Steel Cleaner 400ml - środek do czyszczenia stali nierdzewnej

Stainless Steel Cleaner 400ml - środek do czyszczenia stali nierdzewnej

Zapytaj o produkt
59,00 zł

Kod produktu: NN12016

Producent: Nauta Nova

Wysyłka: produkt niedostępny

Dostępność: Brak w magazynie

Szczegóły

Stainless Steel Cleaner 400ml - środek do czyszczenia stali nierdzewnej

! Przywraca i pogłębia połysk. Świetnie chroni przed korozją !

Wysokiej jakości środek w sprayu do czyszczenia i zabezpieczania elementów ze stali nierdzewnej. Unikalna formuła sprawia, że po zastosowaniu preparatu na powierzchni tworzy się warstwa ochronna, co skutecznie zapobiega gromadzeniu się brudu. Spray daje efekt ścierny, a po wypolerowaniu nadaje powierzchniom połysk. Nadaje się do elementów ze stali nierdzewnej na pokładzie jachtu, a także pod pokładem np. do kuchenek mikrofalowych ze stali nierdzewnej, okapów, lodówek, mebli, grzejników i innych elementów ze stali nierdzewnej.

Dostępna pojemność: 400ml

Stosowanie: Aby zapobiec zarysowaniom, przed zastosowaniem z powierzchni należy usunąć brud za pomocą miękkiej szczotki. Czyszczone elementy w równym stopniu spryskać i odczekać kilka minut, aby preparat zaczął działać. Brud usunąć czystą szmatką. Na koniec za pomocą suchej szmatki polerować do uzyskania połysku.

Przechowywanie: Aerozol przechowywać w temperaturze pokojowej. Optymalna temperatura stosowania: od 5 do 30°C. 

OSTRZEŻENIE – Produkt skrajnie łatwopalny. Działa szkodliwie na organizmy wodne; w perspektywie długoterminowej może powodować niekorzystne zmiany w środowisku wodnym. Wielokrotne użytkowanie może powodować wysuszenie lub pękanie naskórka. Opary mogą wywoływać uczucie senności i zawroty głowy. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać z dala od źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Nie wdychać oparów. Jeśli dojdzie do kontaktu z oczami niezwłocznie przemyć je dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Odpadów nie wylewać do kanalizacji. Zużyty produkt i opakowanie dostarczyć na składowisko odpadów. W razie połknięcia niezwłocznie skontaktować się z lekarzem — pokazać opakowanie lub etykietę. Stosować tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Pojemnik pod ciśnieniem. Chronić przed światłem słonecznym i nie wystawiać na temperaturę powyżej 50 °C. Produktu nie dziurawić i nie wrzucać do ognia. Nie rozpylać w kierunku ognia lub rozgrzanych materiałów. Produkt zawiera: >=30% węglowodorów alifatycznych.

 

Informacje dodatkowe

Rabat producenta Nie