Akceptuję

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

facebook +48 535 097 014
Jachting
Return to Previous Page

Penetrating oil 400ml - olej techniczny ułatwiający odkręcenie zardzewiałych elementów

Penetrating oil 400ml - olej techniczny ułatwiający odkręcenie zardzewiałych elementów

Zapytaj o produkt
45,00 zł

Kod produktu: NN12023

Producent: Nauta Nova

Wysyłka: produkt niedostępny

Dostępność: Brak w magazynie

Szczegóły

Penetrating oil 400ml - olej techniczny ułatwiający odkręcenie zardzewiałych elementów

Wysokiej jakości olej techniczny ułatwiający odkręcenie zardzewiałych elementów mechanicznych. Ma działanie antykorozyjne, a dzięki skierowanemu strumieniowi natrysku może być stosowany pod dowolnym kątem. Penetrację szczelin ułatwia zawartość cząstek grafitu i MoS2. Przeznaczony dla użytkowników sprzętu i narzędzi budowlanych, ogrodowych i elementów złącznych (np. śruby, wkręty, nakrętki).

Cechy produktu: dobra przenikalność; zawiera grafit i MoS2; odporny na wilgoć; świetnie chroni przed korozją; można stosować pod dowolnym kątem; precyzyjne rozpylanie o dużej sile. 

Dostępna pojemność: 400ml - spray

Zastosowanie: Wstrząsnąć przed użyciem. Po posmarowaniu olejem konserwującym odczekać aż środek zacznie działać. OSTRZEŻENIE – Produkt skrajnie łatwopalny. Działa szkodliwie na organizmy wodne; w perspektywie długoterminowej może powodować niekorzystne zmiany w środowisku wodnym. Wielokrotne użytkowanie może powodować wysuszenie lub pękanie naskórka. Opary mogą wywoływać uczucie senności i zawroty głowy. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać z dala od źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Nie wdychać oparów. Jeśli dojdzie do kontaktu z oczami niezwłocznie przemyć je dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Odpadów nie wylewać do kanalizacji. Zużyty produkt i opakowanie dostarczyć na składowisko odpadów. W razie połknięcia niezwłocznie skontaktować się z lekarzem — pokazać opakowanie lub etykietę. Stosować tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Pojemnik pod ciśnieniem. Chronić przed światłem słonecznym i nie wystawiać na temperaturę powyżej 50° C. Produktu nie dziurawić i nie wrzucać do ognia. Nie rozpylać w kierunku ognia lub rozgrzanych materiałów.

Informacje dodatkowe

Rabat producenta Nie