Akceptuję

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.

facebook +48 535 097 014
Jachting
Return to Previous Page

Multispray oil 400ml - środek do smarowania i konserwacji części metalowych

Multispray oil 400ml - środek do smarowania i konserwacji części metalowych

Zapytaj o produkt
45,00 zł

Kod produktu: NN12022

Producent: Nauta Nova

Wysyłka: produkt niedostępny

Dostępność: Brak w magazynie

Szczegóły

Multispray oil 400ml - środek do smarowania i konserwacji części metalowych

Multispray to wysokiej jakości uniwersalny olej do smarowania, czyszczenia i konserwacji części metalowych oraz wykonanych z tworzywa sztucznego. Przeznaczony do narzędzi, urządzeń mechanicznych, zamków, zawiasów oraz elementów złącznych (śruby, wkręty, nakrętki). Usuwa olej, tłuszcz, smołę i inne zanieczyszczenia, pozostawiając warstwę ochronną. Chroni przed wilgocią i korozją.

Cechy produktu: dobra przenikalność; odporny na wilgoć; działa oczyszczająco; świetnie chroni przed korozją; precyzyjne rozpylanie.

Dostępna pojemność: 400ml - spray

Zastosowanie: Wstrząsnąć przed użyciem. Najlepszy efekt smarowania uzyskuje się po odparowaniu rozpuszczalnika. OSTRZEŻENIE – Produkt skrajnie łatwopalny. Wielokrotne użytkowanie może powodować wysuszenie lub pękanie naskórka. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać z dala od źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Nie wdychać oparów. Jeśli dojdzie do kontaktu z oczami niezwłocznie przemyć je dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Odpadów nie wylewać do kanalizacji. Zużyty produkt i opakowanie należy dostarczyć na składowisko odpadów. W razie połknięcia niezwłocznie skontaktować się z lekarzem — pokazać opakowanie lub etykietę. Stosować tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Pojemnik pod ciśnieniem. Chronić przed światłem słonecznym i nie wystawiać na temperaturę powyżej 50° C. Produktu nie dziurawić i nie wrzucać do ognia. Nie rozpylać w kierunku ognia lub rozgrzanych materiałów.

Informacje dodatkowe

Rabat producenta Nie